background
ЗАПЧАСТИНИ
Час роботи СТО

Пн-Пт 9:00 - 19:00

Сб 9:00 - 18:00

Вибір мови
07 Сер 2019 Carbon sees210
Статьи (3)

Почему нельзя экономить на свечах зажигания

svechi1 6 min

Коли мінять свічки? Прислухатися до рекомендацій виробника або орієнтуватися на стан елементів? Чи можна встановити бюджетний варіант, не завдаючи шкоди автомобілю? Такі питання задають собі і фахівцям технічного обслуговування багато автовласників. Ми вирішили пояснити важливість компонента для всього механізму.

svechiglavnaya minОдні строго дотримуються зазначених термінів експлуатації, інші вважають за краще орієнтуватися «по ситуації», вважаючи, що якщо автомобіль нормально заводиться навіть при сильному морозі, то раніше 60 тисяч кілометрів автопробігу і думати про заміну не потрібно. Це одна з найбільш розповсюджених помилок, здатних спричинити серйозні наслідки. Друга – вибір неякісних запчастин.

Ресурс свічок запалюванняsvechi1 1 min

Трохи теорії: даний елемент призначений для забезпечення займання паливно-повітряного складу в камері згоряння. Займання забезпечує іскра, що виникає завдяки розряду між електродами свічки. Терміни експлуатації варіюються в залежності від використовуваних матеріалів, кліматичних умов, якості палива. Класичні свічки призначені в середньому для 50 тисяч кілометрів пробігу, Іридієві і платинові – до 90 тисяч. Але так як ми вже визначили, що на знос впливають багато факторів, то цифра може змінюватися. Виробники рекомендують міняти свічки під час кожного другого техогляду автомобілів з класичними свічками, для володарів інших терміни збільшуються приблизно в півтора рази.

Заміна свічок – справа цілком буденна. Звичайно, кожен хоче вирішити питання максимально вигідно. Можливість заощадити – одна з найбільш привабливих перспектив, однак вона має підводні камені.

svechi1 2 min
Чим можуть нашкодити неякісні свічки?

Багато хто вважає, що виникла необхідність заміни свічок – це ситуація, яка потребує блискавичного реагування. Звичайно, зупинка двигуна відбудеться не відразу, але наданий негативний вплив може призвести до серйозних проблем з мотором. Справедливо це і для установки низькопробних елементів. Відмова від придбання запчастин від виробника або якісних аналогів стане разовою економією, яка в подальшому призведе до куди більш серйозних витрат. До яких наслідків може привести установка ненадійних елементів?

  • Вибух в камері згоряння двигуна
  • Критичне збільшення навантаження на двигун та інші деталі
  • Зниження динаміки, загрожує перегрівом лямбда зонду, каталізатора, вихлопу.

Прості правила – секрет правильної svech1 4 minроботи

Варто проявити трохи уважності, і стан автомобіля довго не викликатиме нарікань. Виконання простих правил експлуатації продовжить безперебійне функціонування механізму.

  • Перевіряти свічки необхідно при кожному техобслуговуванні незалежно від роботи системи запалювання.
  • Варто пам’ятати, що пробіг понад 50 тисяч кілометрів можливий тільки при установці компонентів з іридієвим або платиновими електродами.
  • Використовувати що не викликає сумніву паливо, міняти фільтри, контролювати зазор свічки.
  • При виникненні підозр у неправильній роботі системи запалювання провести ретельну перевірку самостійно або на СТО.
  • Міняти свічки на рекомендовані виробником.

 

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *