background
ЗАПЧАСТИНИ
Час роботи СТО

Пн-Пт 9:00 - 19:00

Сб 9:00 - 18:00

Вибір мови

Про нас

Репутація 10 років досвіду

Історія виникнення нашої компанії розпочалася у 2009 році. Тоді це була не компанія, не організація або СТО, а просто кілька молодих людей, які мали автомобіль Ford і його потрібно було десь ремонтувати, обслуговувати та звичайно ж тюнінгувати.

На той час багато власників роботизованих коробок передач (РКПП) зіткнулися з глобальною проблемою їх поломок. Ця ж проблема торкнулася й нас. Спробувавши багаторазово її лагодити, кататися по різних СТО міста Києва, очікування в чергах до автоелектриків результатів не принесло, як світилося “несправність трансмісії терміново сервіс”, так воно і продовжувало, а в офіційного дилера вартість ремонту була захмарною. У 2010 році було прийнято рішення поекспериментувати, переробити робот на механіку, був придбаний “донор” для перероблення автомобіля.

Експеримент увінчався успіхом, Ford Fiesta досі їздить механікою. Але залишилося безліч запчастин і їх не було де зберігати.

У 2011 році був організований невеликий склад і розпочато продаж вживаних запчастин для автомобілів марки Ford. Згодом збільшилася номенклатура та склад запчастин як нових, так і б/у на популярні моделі Ford після 2000-х років випуску. Багато клієнтів, приїхавши на авторозбірку Ford за запчастинами, запитували, чи можна замінити їх у нас, щоб не витрачати час на пошуки СТО. Так і виникла компанія Ford Service. Під цією назвою малося на увазі три напрямки: авторозбірка – магазин – сервіс.

У 2013 році відбувся переломний розвиток Ford Service. У складі двох однодумців відкрилося маленьке СТО форд, всього на один ремонтний пост. В той самий час наша країна була занурена у глибоку кризу. Багато компаній закривалися, люди залишалися без роботи та фінансові можливості на ремонт автомобіля теж зменшувалися. Ми багатьом нашим клієнтам давали можливість сплатити пізніше, працювали на довірі, не покладаючи рук. Були часи, коли робочі дні тривали цілодобово без зупинок, і це не просто слова, їх можуть підтвердити більшість наших постійних клієнтів ще з тих років.

Така копітка праця, прагнення зробити краще і якісніше принесли свої результати. Через рік було відкрито нову СТО форд вже на три пости, з кімнатою для клієнтів, столом замовлень запчастин та безкоштовною кавою, чаєм. До речі, кава на Ford Service завжди найсмачніша і завжди безкоштовна!

Але, нове СТО викликало у нових клієнтів недовіру, лише тому, що було гаражного типу. І тому у 2017 ми відкрили новий, досконалий сервісний центр форд, з усіма зручностями та можливостями для профільного ремонту автомобілів. Станція включає три витяги, пост електрика, стіл замовлення, кімната для клієнтів. Величезний список профільних інструментів та обладнання для ремонту та обслуговування автомобілів Ford. Що відповідно дозволяє нам вирішити 99,9% всіх сервісних питань та проблем у ремонті.

Але ми не зупинилися на цьому. На теперішній час, у 2019 році ми запускаємо новий автосервіс форд із ще більшими можливостями та зручностями. Дев’ять постів, сім підйомників, оглядові ями та пости електриків – все це буде у нас у Ford Service. Найдосконаліше обладнання для роботи з механічними КПП IB5, B6 та MTX75, роботизованими КПП, таких як Durashift EST, Powershift ВСІ 250 та 450. Сучасний цех для повного ремонту всіх типів двигунів Ford після 2000-х років випуску. Сучасне профільне обладнання для діагностики електрики та електроніки, а також обладнання для програмування будь-яких блоків управління, а також русифікація нових автомобілів з-за кордону.

Особлива увага приділяється комфорту наших клієнтів. Окрема кімната очікування з м’яким диваном, столиками для роботи, кондиціонером, дитячий куточок, роздягальня з вішалками, два телевізори (на одному з яких виведені камери спостереження по всій робочій зоні СТО, що дає можливість бачити як іде процес ремонту автомобіля), Wi-Fi та звичайно ж смачна безкоштовна кава.

У зоні СТО працюють як професіонали, так і майстри-початківці, яких курують два висококваліфікованих спеціалісти. Це головний інженер з величезним досвідом роботи понад 30 років в цій сфері  та адміністратор (майстер-приймальник), який працює в нашій команді понад 5 років.

Весь колектив Ford Service постійно їздить на різні семінари з підвищення кваліфікації у різних галузях автомобілебудування. На підтвердження цього є сертифікати та дипломи про проходження курсів.

Також, для повноти інформації про будову всіх вузлів та електроніки автомобілів Ford (аж до найновіших, у нас є можливість повного доступу до всієї інформації про технічну підтримку Ford Europe, а це важливий фактор при вирішенні проблем із сучасною електронікою її схем та будівель.) цього ми використовуємо оригінальне обладнання Ford VCM IDS Rotunda, альтернативні програматори KESS, ELM, VCDS та інші.

Наш склад запчастин постійно зростає. Більшість запчастин ми тримаємо у себе в наявності, а якщо раптом їх у нас не виявиться, то ми працюємо з найбільшими постачальниками з усієї України, що дає нам можливість швидко та вчасно дістати ту чи іншу запчастину. Тому клієнту не потрібно шукати, їздити, порівнювати, підбирати запчастини. І це важливий фактор, при якому втрачається час і гроші.