background
ЗАПЧАСТИНИ
Час роботи СТО

Пн-Пт 9:00 - 19:00

Сб 9:00 - 18:00

Вибір мови

Блог

26 02 2020 2.jpg
Новое поколение дизельных двигателей 2.0 Eco Blue

Это совершенно новая архитектура моторов на дизельном топливе, соответствующая нормам экологии ЕВРО-6. Главной отличительной особенностью является система ГРМ с ремнем в масляной ванне, который внедрен с целью снижения коэффициента трения,

blog yamaglavnaya min.jpg
Как правильно объезжать ямы на дорогах

Нерівностями, вибоїнами на дорогах наших водіїв не здивуєш. Після зими недоліки покриття ще більш помітні. Ми розповімо про те, як мінімізувати збитки, яких може бути завдано транспортному засобу при наїзді на ями.

svechi1 6 min
Почему нельзя экономить на свечах зажигания

Коли мінять свічки? Прислухатися до рекомендацій виробника або орієнтуватися на стан елементів? Чи можна встановити бюджетний варіант, не завдаючи шкоди автомобілю? Такі питання задають собі і фахівцям технічного обслуговування багато автовласників. Ми вирішили пояснити важливість компонента для всього механізму.

blog razval glavnayz min.jpg
К чему может привести не правильный развал

Варто з’явитися неточності в сходженні – стійкість автомобіля буде порушена. Водії знають, що похибка в установці може мати неприємний результат. Але де проводити розвал-сходження: на СТО або у власному гаражі? Тут думки розходяться. Але навіть найменша похибка в розрахунках може мати серйозний результат.